sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Intuition Training

3 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Tyler Blackburn Thu Sep 04, 2014 12:22 pm

Klimao je glavom svo vreme dok je pričala, pa kada je završila podigao je jednu obrvu. -´A´ su svi, apsolutno svi. -skupio je usne i osmehnuo se blago. -Serija te bukvalno izludi, ako je samo gledaš. Ja sam nekako bio u centru dešavanja, pa nisam ni imao vremena da razmišljam, ali samo mogu da zamislim kako je bilo onima koji su je pratili.
-Šta jeste? Trenutno, apsolutno ništa, možda ovaj posao. -slegnuo je ramnima, kao da mu je svejedno.
Tyler Blackburn
Tyler Blackburn
The Gamer
The Gamer

Broj poruka : 43
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2014-09-01


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Amanda Seyfried Fri Sep 05, 2014 2:49 am

"To uopšte nije logično!" rekla je iznervirano pa zavrtela glavom "Uglavnom, da, moja sestra je pratila redovno seriju, mislim da je bila u iskušenju da nazove producente i sazna neke malo sočnije detalje. Ja stvarno nisam mogla da podnesem čekanje pa sam jednostavno prestala. Možda odgledam ostatak sada, ionako nemam šta pametnije." slegla je ramenima pa ga pogledala zbunjeno na trenutak a onda se nasmejala "Nisi razumeo, pitala sam šta ti je važno u seriji, ako ne želiš da znaš njenu poentu."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Tyler Blackburn Fri Sep 05, 2014 7:50 am

Bila mu je smešna njena reakcija i svo vreme je imao neki polu-smešak na usnama dok je posmatrao. Dugo nije razgovarao sa nekim o seriji i bilo mu je zanimljivo njeno mišljenje.
-Mislim da si mi zanimljivija tako nervozna. -prokomentariosao je, iako nije imalo veze sa ovim što pričaju. -Možemo da gledamo zajedno, da se prisetim. -klimnuo je glavom i napućio je usne.
-Aha, misliš na to? Pa kažem ti, više mi ništa nije bitno, svakako neću ni saznati šta je bila poenta svega, mogu samo da nagađam.
Tyler Blackburn
Tyler Blackburn
The Gamer
The Gamer

Broj poruka : 43
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2014-09-01


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Amanda Seyfried Fri Sep 05, 2014 10:43 am

"Nisam nervozna." rekla je ko iz topa pa prevrnula očima "Samo sam..." zastala je tražeći prave reči "..isfrustrirana činjenicom da nikada neću saznati kraj." teatralno je uzdahnula pa podigla obe obrve "Okej, pod uslovom da mi ne pričaš šta će se desiti i bar da se praviš da ti je zanimljivo i da ne znaš o čemu se radi." ućutala je razmišljajući o nečemu što je reko pa raširila oči "Zalazim u lične stvari ali, hoćeš da kažeš da ti je važan samo trenutni posao, a i to je pod znakom pitanja?" trepnula je par puta ne skrećući pogled
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Tyler Blackburn Sat Sep 06, 2014 3:11 pm

Prelayzio je prstom po donjoj usni i gledao je kao zamišljeno, smeškajući se svo vreme. -Možda budem dobar i odam ti svoj kraj. Šta misliš o tome? -podigao je levu obrvu i nakrivio glavu. -Ne brini se, praviću se da sam prvi put čuo za tu seriju, a da glumce uopšte ne poznajem, čak ću biti iznenađen i kada budem video sebe, obećavam ti. -podigao je jednu ruku kao da se kune, pa je ponovo izvio usne u luk.
-Pa tu si nekako i u pravu, samo trenutni posao, ali nije pod znakom pitanja, jer je to istina. -klimnuo je glavom ozbiljno. -Mislim da nisam izašao iz svoje kancelarije više od dva dana, samo ako mi je bilo neophodno. Onda sam shvatio da sam postao zaluđenik i odlučio da upoznam nekoga.- nasmejao se. -Dobro, sad ćeš ti pomisliti da sam lud sto posto.
Tyler Blackburn
Tyler Blackburn
The Gamer
The Gamer

Broj poruka : 43
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2014-09-01


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Amanda Seyfried Sun Sep 07, 2014 12:56 am

"Uradi to i uništiću ti život." namrštila se neprimetno pa nagnula glavu u stranu "Šalim se, slobodno, gledaću je u svakom slučaju." trgla se na glasan zvuk telefona kad joj je stigla poruka, još uvek nije navikla na njega. "Ne moraš baš toliko da zalaziš u detalje, samo se pravi da ti je zanimljivo i da ne znaš šta će se desiti. I ako neko umre, nemoj da daješ nikakav znak da će se to desiti." preteći je podigla prst pa zavrtela glavom suzdržavajući smeh "Ne, neću pomisliti pošto znam da jesi. Da li si uopšte obišao grad?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Tyler Blackburn Thu Sep 11, 2014 9:35 am

-Ti meni? Ne verujem da bi bila sposobna baš za to. -rekao je to ozbiljnijim tonom, iako se šalio, jer je nije dobro poznavao. Vratio je na trenutak pogled na ekran kada joj je stigla poruka, ali je onda ustao i naslonio se rukama na sto. -Ne brini, neke detalje sam čak i zaboravio, i verovatno ću biti jednako iznenađen kao i ti. -nasmejao se na to, pa se zamislio na trenutak. -Neke delove, možda one od posla do kuće.. ostalo a-a. -skupio je usne i raširio oči, suzdržavajući se da ne prasne u smeh.
Tyler Blackburn
Tyler Blackburn
The Gamer
The Gamer

Broj poruka : 43
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2014-09-01


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Amanda Seyfried Fri Sep 12, 2014 4:31 am

Ignorisala je njegov odgovor pa je ustala trpajući stvari u torbu. Gledala ga je u neverici, kao da joj je upravo priznao neku veliku tajnu. Kada je spakovala svoje stvari okrenula se ka njemu sa rukama na kukovima "Super, nadam se da si slobodan pošto idemo u obilazak."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Tyler Blackburn Sun Sep 14, 2014 4:40 pm

Zbunila ga je skroz njena reakcija i pomislio je da će samo otići, promrmljati nešto usput, pa se okrenuo ka ekranu i otkucao nešto, zakašljavši se kad je pomenula obilak k pogledao je raširenih očiju zbunjeno. -Ti me vodiš u obilazak? -okrenuo se oko sebe, pa je ponovo vratio pogled na nju. -Sada?
Okrenuo se ka kompjuteru i brzo sačuvao sve, pa je stavio šifru kako niko ne bi mogao da mu uđe.
Tyler Blackburn
Tyler Blackburn
The Gamer
The Gamer

Broj poruka : 43
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2014-09-01


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 16, 2014 4:30 am

Na trenutak ju je zbunila njegova reakcija ali ostala je pribrana. Stavila je ruke na kukove cupkajući u mestu "Da sada. Planiraš da kreneš ili ti treba posebna pozivnica?" nakrivila je glavu vezujući kosu u rep.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Tyler Blackburn Tue Sep 16, 2014 7:01 am

Pokupio je neke papire, ubacio ih u fioku i ustao spuštajući ruke u džepove. -Evo, spreman sam. -približio joj se malo i gledao je odozgo.
Tyler Blackburn
Tyler Blackburn
The Gamer
The Gamer

Broj poruka : 43
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2014-09-01


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 16, 2014 8:04 am

Pucnula je prstima pa krenula ka vratima "Super, vodim te na jedno posebno mesto." izvukla je ključeve iz kola, sačekala ga kod vrata a onda su zajedno sišli na parking i otišli.

http://www.sparkleavenue.net/t6390-the-bean-fields
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Intuition Training - Page 2 Empty Re: Intuition Training

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum