sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underground Hallways

2 posters

Go down

Underground Hallways Empty Underground Hallways

Post by Shailene Woodley Wed Aug 13, 2014 11:13 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Shailene Woodley Fri Aug 29, 2014 2:37 pm

Nakon što je završila sa tetoviranjem, Šej je polako krenula ka kući. Znala je da je čeka dug put nazad, a sada joj se baš i nije šetalo toliko. Prisetila se da je u svojoj frakciji čula za sistem tunela koji su bili prečica do centra okruga Azure, a njena kuća je bila baš tu. Pirsećajući se uputstva, pronašla je ulaz i sišla stepenicama.
Bilo je prazno, mračno, klaustrofobično i pusto, a osvetljenje je bilo slabo. Bez obzira, Šej je uzdahnula i krenula niz hodnik.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Brant Daugherty Fri Aug 29, 2014 3:00 pm

Osluškivao je tišinu mračnog tunela, koji je izgledao kao da nema kraj. Hodao je već dvadeset minuta. Kao da se nije ni pomicao. Osvetljivao je put mobilnim telefonom, koji je ispustio zvuk koji je značio da će se uskoro ugasiti - Oh, divno. Sad samo još vampir da iskoči ispred mene i poludeću od sreće - rekao je samom sebi sarkastično. Okrenuo se iza sebe osvetljavajući put mobilnim. - Zašto se nisam vratio, kad sam to mogao - rekao je i navalio se na zid pokušavajući da vidi da li se vidi svetlost, bar trunčica svetlosti na kraju tunela. Odjednom se nepoznata devojka pojavila ispred njega. Izvrištao je preplašen - Ovo stvarno nije humano, čoveče - rekao je ustuknuvši.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Shailene Woodley Sat Aug 30, 2014 3:00 am

Lutala je po hodniku više na svoju ruku nego što je znala put. Bila je delimično klaustrofobična i nije joj bilo najprijatnije. Ono slabo svetlo je blago zatreperelo dok je Šej obraćala pažnju na grafite kojima su zidovi bili išarani. U trenutku kada je nestalo svetla, dalje niz hodnik je primetila blagu svetlost, a zatim je čula i zvuk što ju je uverilo da nije sama. Iako bi bilo najpametnije da se vratila putem kojim je došla, njene noge su same krenule ka tom blagom izvoru svetlosti. Kada se približila, shvatila je da je dolazila iz hodnika u koji je morala da skrene. Ne razmišljajući, učinila je to i, ne očekujući da će dečko tako reagovati, i sama je ustuknula.
"Izvini?" Ton joj je više bio upitan nego iskren. I dalje je bila zapanjena njegovom reakcijom i to je više rekla nesvesno i refleksno. "Am, stvarno, izvini. Nije mi bila namera da te uplašim."
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Brant Daugherty Sat Aug 30, 2014 4:28 am

Srce mu je udaralo u grudni koš kao bubanj - Nisam se uplašio. Naravno da nisam. Mislim ko bi se uplašio devojke koja luta hodnikom koji je usput ne osvetljen i prepun raznih gmizavih stvorenja - rekao je to pokušavajući da prikrije da je prestavljen. Govorio je najbrže što je mogao. Prekrstio je ruke preko grudi i ugrizao se za usnu.
U mislima mu je palo na pamet da je ona možda serijski ubica ili možda neki narkoman - I šta.. - pokušao je da se seti njenog imena. - Am, i šta mala Hejzel radi u sred tunela, prepunog kao što sam već rekao gmizavih stvorenja?
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Shailene Woodley Sat Aug 30, 2014 10:20 am

"Vidim da si potpuno chill, ne znam zašto sam uopšte pomislila da si se uplašio", rekla je sarkastično i odmerila mu je izraz lica pogledom, pa, koliko je mogla zbog nedostatka svetla. Njegov ton joj je bio dovoljan da shvati da jeste bio nervozan, a njegov glas joj je bio jako poznat. Još uvek nije mogla da dokuči ko je to.
"Hejzel, ozbiljno? Hejzel?" Zakolutala je očima, iako on to najverovatnije nije mogao da razabere baš najbolje. Šej nije volela kada je zovu po njenim likovima, to joj je strašno smetalo. "O kakvim gmizavim stvorenjima pričaš? Nijedno nisam videla."
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Brant Daugherty Sat Aug 30, 2014 12:09 pm

- Pa ne znam kako si uopšte pomislila. Kaži ti to meni? - prekrsti ruke preko grudi. I dalje je zvučao kao preplašeno dete. Ugrizao se za usnu i ako je znao da ona to nemože da vidi. 
- Stani.. ti si Hejzel Grejs? Je l' tako? Glumiš u filmu ''Krive su zvezde'', am.. kako se zvaše lik.. Šejlin Vudlej? Tako? - ponovo je ugrizao usnu nesigurno. - Pa video sam tri guštera, jednog miša i dva pacova. Samo se nadam da naredno stvorenje nije zmija.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Shailene Woodley Sat Aug 30, 2014 1:06 pm

"Sludeo me ovaj mrak i uzdak prostor, pa ne znam šta pričam", odmahula je rukom, a u glasu joj se nazirao smeh.
"Hejzel Grejs Lankaster, drago mi je", klimnula je glavom i izvukla svoj telefon iz džepa, da bi bolje osvetlila. Nije bilo dometa, naravno. "Iju! Pazi, iza tebe je pacov!" Ciknula je, nakon što je uperila telefon tu, samo da bi ga isprepadala.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Brant Daugherty Sat Aug 30, 2014 1:39 pm

- Klaustrofobija? Saosećam te - nakezio se - Pa možda bi trebala da malo razmisliš o čemu pričaš pre nego što to izgovoriš. Ceni bih to.
- Brand David Daugblabla -ispružio je ruku u totalno drugom smeru od nje - Lepo je upoznati neku tako mega zvezdu današnjice. - kada ga je ova osvetlila on pokri lice rukama - Sada se osećam kao da me reflektori ponovo osvetljuju.
Vrisnu - Šta? - skočio je iza nje i sakrio se - Ubi ga, ubi ga.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Shailene Woodley Sat Aug 30, 2014 2:33 pm

"Primi moje duboko i iskreno izvinjenje", naklonila se i prevrnula očima.
"Pa ja sam ovde, helou", nasmejala se, uhvatila mu ruku i prodrmala je. "Pošto vidim da kukaš zbog reflektora, hoćeš mi reći odakle te znam? Ne mogu da se setim."
Odjednom je počela zarazno da se smeje, a telefon joj se zaključao, tako da više nije bilo osvetljenja.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Brant Daugherty Sat Aug 30, 2014 2:41 pm

- Izvinjenje prihvaćeno - nasmešio se - Sada zamisli da se smešim, pošto ne možeš da me vidiš.
- Drago mi je što te vidim, mislim što te čujem - rekao je - A ovo, am.. možda me znaš iz Igre Izgladnjivanja ili Slatkih malih lažljivica. U tome imam onako, malu veću ulogu - ugrizao je usnu - Sada grizem usne.
Počeo je da se smeje sa njom. Prestao je istog trenutka kada se telefon zaključao - Nemoj mi reći da je prazan.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Shailene Woodley Sun Aug 31, 2014 5:45 pm

"Zamišljam", zažmurila je praveći se i nakezila se.
"Glumiš u Slatkim Malim Lažljivicama? Čekaj", uzela je telefon i uperila mu ga u facu da bi ga bolje videla. "Aha, Noel!"
"Nije prazan, samo te malo zezam. Hoćemo li odavde? Ovo mesto mi daje baš neki kripi vajb." Nesvesno se stresla i već krenula, ostavljajući njega u mraku.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Brant Daugherty Mon Sep 01, 2014 11:17 am

- Znam da me zamišljaš kao lepotana, ali kad me vidiš uživo shvatižeš da ne grešiš - našali se i ugrize usnu - Sad grizem usnu, ponovo.
- Jep. To je totalno opicena serija, koja i ovako ne bi imala kraj. Sada ga još posebno neće biti - ugrize usnu - Ponovo grizem usnu. I da ne zovi me Noel, nije prijatan osećaj kad te niko ne zna kao Brant.
- Čekaj - kad shvati da je otišla, potrča za njom.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Underground Hallways Empty Re: Underground Hallways

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum