sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Crawling Under" Coffee Shop

4 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 02, 2014 2:55 am

"Mislim da je boks prava stvar za mene." klimnula je glavom par puta zamišljajući sebe u ringu. Raširila je oči kada je pomenula pozorište, nedostajalo joj je snimanje. "Spremaš neku predstavu? Mogla bih da ti pomognem, fali mi gluma." isturila je donju usnu pa dodala sa osmehom "Ja sam sudija, ako ikada napraviš neku glupost znaš kome si prepuštena."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Emily Rickards Tue Sep 02, 2014 4:52 am

-U boksu i nisam baš vešta, ali što se vežbi tiče, znaš kome da se obratiš.- dok je pričala, gestikulirala je rukama -Mhm, to je neka izmenjena verzija Alise u zemlji čuda, mada se razlikuje dosta. Dođi u gradsko pozorište, možemo i neku ulogu da ti nađemo, nisu mnogi zainteresovani za glumu.- nasmešila se.
Pljesnula je šake -Opa! Znači slobodno mogu da kršim zakon kad god poželim.- a zatim je počela da ih trlja, zabavljajući se.
Emily Rickards
Emily Rickards
The Filmmaker
The Filmmaker

Broj poruka : 2777
Rođendan : 1996-03-05
Lokacija : in the darkness
Pridružen/a : 2011-06-29


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 02, 2014 5:05 am

"Okej, kad počinjemo?" par puta je podigla obrve pa se nasmejala "E jedva čekam to da vidim. Neka neka, preskočiću ovu, trenutno imam i previše posla. Ali mogla bih da ti pomognem da se spremiš, a svakako ću doći da gledam." nasmešila se pa je prostrelila pogledom suzdržavajući smeh "A ne, ne, ja sam veoma profesionalna i ne tolerišem kršenje pravila čak ni prijateljima." nasmešila se zlokobno pa popila malo kafe.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Emily Rickards Tue Sep 02, 2014 5:14 am

Nasmejala se zbog njenog izraza lica -Kad god poželiš.- slegnula je ramenima -E, taman se poradovah da ću imati profesionalca. Inače, javiću ti ja kad je premijera koja se približava.-
Namestila je izazivajući izraz lica -Izgleda da ću morati da prekršim koje pravilo da vidim da li si toliko stroga i netolerantna na kršenje zakona, koliko tvrdiš.- nakrivila je malo glavu, smeškajući se tiho.
Emily Rickards
Emily Rickards
The Filmmaker
The Filmmaker

Broj poruka : 2777
Rođendan : 1996-03-05
Lokacija : in the darkness
Pridružen/a : 2011-06-29


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 02, 2014 6:44 am

"Evo, možemo da počnemo sutra ujutru. Znam odlično mesto za vežbanje." rekla je veselo misleći na deo parka u kome nikada nije bilo ljudi a koji je najviše volela.
Prevrnula je očima u šali "Ma daj molim te, nisam ništa bolja od tebe ili od bilo koga ovde."
Podigla je prst u znak pretnje "Upozoravam te Em, neću imati milosti kada budem donosila zatvorsku kaznu." stegla je usne u crtu kako bi ostala ozbiljna iako je imala želju da joj se ponudi kao partner u tom kršenju.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Emily Rickards Tue Sep 02, 2014 7:34 am

-E, super.- podigla je kažiprst u znak odobrenja -Ionako nisam odavno vežbala. Osećam da ću da zaradim upalu mišića.- skupila je usne.
-Ma ne, samo sam se šalila. Baš si loša glumica.- rekla je ironično, jer je Amanda spadala među glumcima koje je najviše poštovala zbog njihovog rada pored ostalih vrlina i sposobnosti.
Raširila je oči -Ti to ozbiljno?- nadurila se, na trenutak misleći da je skroz ozbiljna, ali se par trenutaka kasnije nasmejala da bi videla njenu reakciju.
Emily Rickards
Emily Rickards
The Filmmaker
The Filmmaker

Broj poruka : 2777
Rođendan : 1996-03-05
Lokacija : in the darkness
Pridružen/a : 2011-06-29


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 02, 2014 9:30 am

"Pha, da, i ja isto. Ali nema veze, to samo znači da ono što si radio ima nekog efekta." nasmešila se znalački.
"Prepoznajem ironiju u tvom glasu draga, i to je za svaku pohvalu." napućila je usne pa odmahla rukama "Ne kažem da sam loša glumica, samo kažem da možeš da glumiš dobro koliko i ja." iako su bile u punom kafiću nije mogla da odoli porivu da joj se isplezi.
"Najozbiljnije." raširila je usne u širok osmeh pa dodala tiho "Mogu da ti budem partner u zločinu ako me ne prijaviš."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Emily Rickards Tue Sep 02, 2014 9:40 am

-To kaži mišićima kad budu pulsirali od bola.- nacerila se.
-Pocrveneću od tebe.- odmahnula je rukom -Jako zrelo, jako. Nije kao da si sidija ili slično.- pogledala je kao majka kad grdi dete, pa se nasmejala.
Stavila je prst na usne, praveći se da razmišlja -Ne sećam se kad mi je poslednji put sudija ponudio da zajedno prekršimo zakon, ali razmisliću o tome.- održala je ozbiljan izraz lica.
Emily Rickards
Emily Rickards
The Filmmaker
The Filmmaker

Broj poruka : 2777
Rođendan : 1996-03-05
Lokacija : in the darkness
Pridružen/a : 2011-06-29


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 02, 2014 9:54 am

"Neće, vežbaćemo redovno pa će boleti manje." klimnula je glavom odlučno, više pokušavajući da ubedi sebe nego nju. Dovršila je kafu pa naručila i čašu vode.
"Ja pričam samo istinu." slegla je ramenima pa prevrnula očima u šali "Izvini mama, neće se ponoviti." trepnula je par puta brzo gledajući je ko dete kada napravi neku glupost pa se posle toga ulizuje.
Nasmejala se na to umalo ne oborivši šolju sa šanka. "Možda zato što se to nikada nije desilo?" podigla je obe obrve kezeći se pa dodala ozbiljnije "Nedostaje mi zabava."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Emily Rickards Tue Sep 02, 2014 10:05 am

-Samo da preživimo prvi put vežbanja, nakon toliko vremena.- uzdahnula je, zamišljajući kako će je sve boleti.
Nekako je uspela da održi ozbiljan izraz lica kada je gledala šta radi -Nemoj tako da me gledaš, znači nemoj.- nakrivila je malo glavu -Ako nastaviš da me tako gledaš, proći ćeš nekažnjeno.- a zatim se nacerila, jer više nije mogla da se suzdrži.
Klimnula je glavom par puta, potvrđujući njene reči -Možda zato što se nikad nije desilo.- skupila je usne, razmišljajući šta bi mogle da rade, a da ne bude kršenje zakona, već samo zabavno -Hm, mogle bi da idemo do Duntlessa, čula sam da imaju žicu za "letenje".- nasmešila se zabavljeno.
Emily Rickards
Emily Rickards
The Filmmaker
The Filmmaker

Broj poruka : 2777
Rođendan : 1996-03-05
Lokacija : in the darkness
Pridružen/a : 2011-06-29


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 02, 2014 10:27 am

"Slušaj, idemo sutra u sedam ujutru. Možemo prvo malo da trčimo, radićemo nešto lagano pa neće biti tako strašno." rekla je odlučnije nego prošli put klimnuvši glavom.
"To mi je i bio cilj." trepnula je kao malo pre pa se i sama nasmejala. "Kažu da za sve postoji prvi put." rekla je znalačkim glasom pa razrogačila oči kada je pomenula letenje "Am, treba da te podsetim da se plašim visine i da pri svakom strahu dobijem panični napad?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Emily Rickards Tue Sep 02, 2014 7:44 pm

-U redu, a nakon toga idemo na dorucak, ja jedem jako rano.- protrljala je stomak.
-Zasto se nisam toga setila?- slabo se lupnula u celo.
Emily Rickards
Emily Rickards
The Filmmaker
The Filmmaker

Broj poruka : 2777
Rođendan : 1996-03-05
Lokacija : in the darkness
Pridružen/a : 2011-06-29


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Wed Sep 03, 2014 7:38 am

"Okej, ali idemo na zdrav dorukačk, ne one masne gluposti za poneti." vezala je kosu u rep, bila je previše čupava pa joj je konstantno padala preko lica.
"Zato što se u poslednje vreme jako retko dešavalo. Ali ako hoćeš možemo da odemo, ti leti a ja ću da te čekam dole." gricnula se za obraz suzdržavajući smeh. Iz nekog razloga, sve joj je bilo smešno.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Emily Rickards Wed Sep 03, 2014 8:01 am

Kada je rekla da idu na zdrav doručak, pogledala je prestrašeno -Ja nikad ne jedem "zdrav" doručak, sve je tako bljuntavo i fuj.- odmahnula je rukom kao da tera nešto od sebe.
-Lepo ti stoji zavezana kosa, inače.- prokomentarisala je kada je Amanda zavezala kosu. Stvarno je izgledala lepo, za razliku od mnogih devojaka kojima ne stoji dobro zavezana kosa.
Napućila je usne -Ali onda tebi neće biti zabavno.- uzdahnula je razmišljajući šta bi drugo mogle da rade, tako da je bila okupirana razmišljanjem da bi primetila da se Amanda suzdržava od smeha.
Emily Rickards
Emily Rickards
The Filmmaker
The Filmmaker

Broj poruka : 2777
Rođendan : 1996-03-05
Lokacija : in the darkness
Pridružen/a : 2011-06-29


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Wed Sep 03, 2014 8:30 am

Razrogačila je oči kao da joj je upravo saopštila najstrašniju vest "Ko zna šta si ti jela. Evo, ja te vodim. Ako ti se ne svidi idemo po hamburger." izvila je usne praveći grimasu pa se nasmešila.
"O molim te, pocrveneću." zakikotala se pa dodala "I tebi isto, ozbiljno. Pogotovu uz one naočare koje si nosila u seriji."
Svim silama se trudila da potisne histerični smeh koji je pretio da se razlomi prostorijom. Prekrila je usta rukom kada je krenula da se kikoće, pokušavajući da se stiša ali bezuspešno. Vrlo brzo je dobila napad smeha pa je posle par sekundi prestala da se trudi da ga priguši i samo obgrlila stomak rukama. Pokušala je da joj kaže da mogu da idu, da će se spustiti ali da posle toga idu na sladoled, međutim kroz smeh to je zvučalo kao da nije sa ove planete, što ju je nateralo da se smeje još više.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Emily Rickards Fri Sep 05, 2014 10:31 am

-Mislim da ćeš džabe da se mučiš.- nakezila joj se kao nestašno dete.
Nakrivila je glavu u stranu i malo su joj obrazi pocrvenili -Ma daj, ništa posebno.- odmahnula je rukom ovlaš.
Emili je nekoliko trenutaka zbunjeno gledala Amandu, pokušavajući da shvati šta ova priča kroz smeh, ali ništa nije razumela. Njen smeh je izazvao Emili da i ona krene da se smeje, iako nije imala pojma šta je smešno. -Objasni, molim te, plavuša sam.- rekla je kroz smeh.
Emily Rickards
Emily Rickards
The Filmmaker
The Filmmaker

Broj poruka : 2777
Rođendan : 1996-03-05
Lokacija : in the darkness
Pridružen/a : 2011-06-29


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Fri Sep 05, 2014 10:51 am

"O ma daj Em, ne moraš da budeš skromna kad si sa mnom." nakezila se bocnuvši je u rame.
Kada je uspela da se pribere, što je bilo teško pošto je Emili imala veoma zarazan smeh, podigla je glavu sva crvena. Ćutala je neko vreme brišući oči, pokušavajući da dođe do daha. "I ja sam plavuša." isplezila se pa se uozbilja "Rekoh ti, spustćemo se ali posle idemo na sladoled."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Emily Rickards Sat Sep 06, 2014 9:20 pm

-Ti si plavuša, ali ja sam plavuša-plavuša.- prevrnula je oči zato što je to u njenoj glavi drugačije zvučilo. Mislila je na to da sporo shvata. -Znaš, plavuša.- ponovila je, ali opet nije zvučilo kako treba, tako da je podigla ruke kao da se predaje. -Nebitno.- promumlala je, pa je počela da se smeje samoj sebi -Važi, važi.- izgovorila je nekako kroz smeh.
Emily Rickards
Emily Rickards
The Filmmaker
The Filmmaker

Broj poruka : 2777
Rođendan : 1996-03-05
Lokacija : in the darkness
Pridružen/a : 2011-06-29


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Sun Sep 07, 2014 1:08 am

Gledala ju je širom otvorenih očiju dok je pokušavala da joj objasni razliku izmeću 'plavuše' i 'plavuše'. Nije mogla da odoli pa joj je rukom dotakla čelo, praveći se da joj meri temperaturu. Coknula je kad je počela da s smeje pa prekrila lice rukama kako i sama ne bi počela ponovo. "Gotovo, zvanično si poludela." zakikotala se pa je pogledala kro prste "Idemo odmah?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Emily Rickards Mon Sep 08, 2014 6:14 am

-Vrlo moguće.- rekla je, postepeno stišajući smeh. -Što da ne?- izvadila je novčanik iz torbe i platila je za svoje kafe i Amandinu konobaru -Idemo?- nakezila se i ustala.
Emily Rickards
Emily Rickards
The Filmmaker
The Filmmaker

Broj poruka : 2777
Rođendan : 1996-03-05
Lokacija : in the darkness
Pridružen/a : 2011-06-29


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Amanda Seyfried Mon Sep 08, 2014 7:45 am

Stezala je pesnice dok je ustajala pošto je već sad mogla da oseti leptiriće u stomaku. Pobunila se kad je Emili platila račun ali nije bilo svrhe raspravljati se. Pokupila je svoje stvari i što je sporije mogla krenula ka izlazu.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

"Crawling Under" Coffee Shop - Page 2 Empty Re: "Crawling Under" Coffee Shop

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum