sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tattoo Parlor

4 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Tattoo Parlor Empty Tattoo Parlor

Post by Shailene Woodley Thu Jul 24, 2014 10:27 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 7:47 am

Udje unutra, s namjerom da napravi jos jednu tetovazu, pa uzme knjigu s primjerima, iako je vec imao na umu sta ce istetovirati.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 7:54 am

Dugo je šetala ulicama, nezainteresovano gledajući izloge i radnje. Taman je htela da krene kući kad je ugledala tattoo radnju. Odlučno je ušla unutra, razmišljajući o svojoj novoj tetovaži.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 8:04 am

Stoji u cosku, prelistavajuci knjigu, pa je zatvori i spusti, jer je odlucio sto ce istetovirati, pa sjedne na stolicu, cekajuci svoj red.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 8:09 am

Sela je na stolicu pored pa uzela knjigu i počela da lista. Zaustavila se na tetovaži nekog uvijenog zmaja, zamišljajući ga na svojoj nozi.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 8:13 am

Primjeti neku djevojku nekoliko sjedala udaljenu od njega, pa mu se ucini da ju je nekada davno vidio. U nekom drugom zivotu, prije virusa i svega ovoga.
"Nova si u Neustrasivim?" odluci ju upitati, jer je vec pretpostavio da je iz njegove frakcije, zato sto se osobe iz drugih frakcije rijetlo tetoviraju. Ili je barem tako mislio.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 8:55 am

Podigla je pogled gledajući oko sebe dok nije ugledala nekog dečka koji ju je posmatrao "Mene pitaš?" logično, osim njih u sobi je sedeo samo još jedan čovek "Ne, zapravo nisam. Ja sam čestita."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 10:28 am

"Cestita?" podigne obrve, pomalo iznenadjen. "Zar vam tamo dozvoljavaju tetoviranje? Mislio sam da je to samo fazon neustrasivih "
"I ja sam Sam, usput" doda, prije nego je ona mogla dogovoriti.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 10:31 am

Slegla je ramenima "Pojma nemam, i iskreno me nije briga. Sve ovo, ova podela, pravila, glupost." napravila je grimasu pa prelistala još nekoliko strana. "Mada verujem da je bolje i to nego da smo ostali napolju." podigla je pogled pružajući mu ruku "Drago mi je, ja sam Amanda." nasmešila se "Imaš već neku tetovažu ili ti je ovo prva?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 10:45 am

"Jel moguce da se to netko slaze samnom?" rasiri oci, kao da je iznenadjen, pa se nasmije i protrese joj ruku. "Drago mi je"
"Naravno da nije prva." odmahne glavom. "Kod nas nisi neustrasivi dok se ne istetoviras" naceri se. "Ovo mi je..." zastane kratko, brojeci. "Pet... da peta" klimne. "Tebi?"
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 10:54 am

Zastala je na trenutak proučavajući ga, pitajući se da li je ozbiljan ili se samo šali. "Molim te mi reci da si ozbiljan. Svi koje sam upoznala do sada su oduševljeni ovim mestom, a ja se osećam kao da sam u zatvoru." neprimetno se namrštila, stvarno nije volela da bude ograničena, volela je slobodu. 
Odmahnula je glavom pa mu okrenula leđa povlačeći okovratnik kako bi mu pokazala rame. Imala je dve male ptice u letu ispod kojih je pisalo freedom. "Uradila sam je pre nego što sam došla ovde. O imam i ovu.." podigla je kosu otkrivajući violinski ključ na vratu. "..i jednu na risu koju ne mogu da ti pokažem zbog patika." pogledala ga je kad je završila, bila joj je malo smešna njegova reakcija. "Šta želiš da tetoviraš?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 11:05 am

"Ljudi smatraju ovo mjesto rajem, mada je daleko od toga" zastane kratko, odmjeravajuci koliko toga da joj kaze. U posljednje vrijeme nije imao pojma kome je mogao vjerovati. "Samo mislim da dosta toga skrivaju od nas" na kraju ipak kaze, ali odmah odluci promijeniti temu.
"Ti.. ovaj.." shvati da pocne mrmljati, pa samo odmahne glavom. "Cudno mi je samo sto imas toliko tetovaza. Mislim da bi vlada to razumjela kao cin pobune" slegne ramenima.
"Moje su prilicno licne, barem meni. Mozda ti ih jednom i pokazem" napravi malu pauzu prije nego zavrsi. "A sada planiram istetovirati orla. Uglavnom oboma nam simbolika nije strana" naceri se.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 11:26 am

Gledala ga je u tišini očekujući da nastavi ali nije. Promenio je temu te je malo suzila oči ali poštovala je njegovu odluku. Nije bila osoba koja navaljuje ali je veoma dobro opažala.
"Ne znam, nikada nisam razmišljala o tome. Uglavnom sam više za sebe nego za zajednicu, nemoj da me shvatiš pogrešno. Samo ne mogu da opterećujem sebe i tim stvarima." odsutno je provlačila pramen kose kroz prste, razmišljajući o tome što je rekao.

"Čin pobune?" isturila je donju usnu "Hmm, ja sam platila da bih došla ovde, to je bila moja odluka. Ulagala sam da se ovo mesto izgradi. Okej, ne tražim informacije koje drže oni na vrhu, mislim da većinu njih i ne bih podnela, ali moja je lična stvar šta ću da radim sa svojim telom." naglo je zastala kada je shvatila da previše priča. Neko drugi bi možda i pocrveneo, ali ne i ona "Izvini, nekad se zanesem." izvila je usne u osmeh "Ja sam razmišljala o ovoj." pokazala mu je velikog zmaja, suzdržavajući smeh.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 11:51 am

Uzdahnuo je neprimjetno, shatajuci koliko je postao paranoican u posljednje vrijeme. Valjda je bilo zato sto je uvijek volio sve da zna o svom zivotu i okolini u kojoj se nalazi. Ali ovdje nije znao dosta toga, i nije postojao ni jedan nacin da sazna, bez da zavrsi plutajuci mrtav u nekoj rijeci.
"Postujem ja zajednice, ali nesto narucito ne postujem ove frakcije. Ne vjerujem da covijek moze biti samo jedna osobina. Moramo ih sadrzati vise, to nas i cini ljudima" slegne ramenima. "Mislim da je to upravo sto zele iskorijeniti iz nas. Slobodnu volju" zastane, kada mu pokaze tetovazu i nagne se kako bi je bolje pogledao.
"To je ovaj..." nagne glavu na drugu stranu, jer mu se ucnilo da nije dobro vidio. "Zmaj?" podigne obrve. "Ne bi da budem uvredljiv, ali da li si dobro razmislila? Mislim, pogledaj to cudo"
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 12:00 pm

Razmislila je o njegovim rečima. "I ne možemo. Niko nema samo jednu osobinu. Svi smo mi malo sebični, malo iskreni, malo volimo, malo mrzimo. Ne možeš da svrstaš osobu u određenu grupu na osnovu jedne osobine. Ja konkretno sebe smatram iskrenom i pravednom, to sam na prvom mestu. Ali podjednako cenim i svoje ostale mane i vrline. Na primer, želja za slobodom, ili ona za adrenalinom. Ili recimo ovo, tetovaže. To je nešto što me čini." nasmejala se kad je opet shvatila da previše priča. Nije se plašila da deli svoje stavove, što je možda bilo pogrešno. Ali nije mogla da odoli tome, bio joj je dovoljan jedan zatvor.
Kao glumica bilo joj je lako da ostane ozbiljna na njegov zaprepašćen izraz lica. "Da, mislim da i on na neki način simboliše slobodu. I moć, nezavisnost. Rekao si pobuna, ha?" suzdržala je osmeh pa se uozbiljila "The free spirit, iznad srca, ključna kost." prešla je prstom preko tog mesta.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 12:19 pm

Nasmije se slabo, jer je mogao shvatiti zasto je izabrala Cestite.
"Nekima su vise izrazene neke osobine, i test ti kaze koje su to osobine. Ali problem nastaje kada ispoljavas vise osobina istom silom" zastane kratko, jer je prebrzo pricao, i nije znao da li je sve pohvatala. "A frakcije su tu da iskorijene ove ostale osobine, ostavljajuci samo onu koju si odabrala" ponovno zastane, pitajuci se da li je dobro to objasnio. "Ovo sve zvuci kao neki dobar film, u kojem bi se prije rado prijavio za ulogu" slabo se nasmije.
"Svejedno mislim da bi trebala razmisliti. Imas... ugodnijih zivotinja koje to pretstavljaju" naceri se. "I koliko to ti tacno imas tetovaza?" podigne obrve, pomalo iznenadjeno.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 12:39 pm

Klimala je glavom na svaku njegovu reč pa se nakezila kad je završio "Ja ne bih, previše dinamično za moj ukus. Mada ko zna, valjda probati nove stvari." 
Skrenula je pogled na njegovo sledeće pitanje. Imala je te dve koje mu je pokazala, srce na risu, početna slova imena članova svoje porodice na desnom boku i još jednu u dnu leđa. "Ovo će mi biti šesta. Oh i samo sam se šalila za zmaja, i dalje nemam toliko hrabrosti. Mada kada malo bolje razmislim, nije kao da ću imati od koga da se krijem, osim od mog cimera možda. Mislim da ne bi podneo baš toliko." zakikotala se pa zaćutala kada su dva majstora izašla iz zadnje sobe. Za njima su išli dvoje, po njenom mišljenju neustrašivi. Nije se obazirala na njihove poglede kad je ustala i krenula ka sobi. Pre nego što je sela u crnu fotelju skinula je majicu i rekla majstoru šta želi, a zatim mu pokazala font. Crna fotelja pored njene bila je prazna, a na vratima je mogla videti kako in se približavaju Sem i onaj drugi čovek.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 12:58 pm

"A dobro je, jos uvijek imas zdrav razum" naceri se, zezajuci ju, pa skrene pogled ka vratima. Dvoje ljudi koji su upravo izasli, su bili iz njegove frakcije. Jedan je bio pocetnik, kojeg je on ucio. Pozdravio ih je klimanjem glave, pa i sam ustao i krenuo ka sobi za tetoviranje. Zatim je usao u malu, odvojenu prostoriju, gdje se uvijek i tetovirao.
Covijek koji ga je tetovirao, je bilo i onaj koji mu je nadgledao test za biranje frakcija. I takodjer onaj koji mu je ujedno i spasio zivot. Ovaj put je zelio da upotpuni tetovazu na ledjima, koja se sastojala od sve cetri frakcije, koje su bila zajedno povezane u krug. Sada je zelio povis toga istetovirati orla, s krilima na njegovim ramenima. Tetovaza zbog koje bi postojala velika mogucnost da bude ubijen, ali nije kao da je hodao gol po frakciji. Nitko za nju nije znao, osim njega i onoga koji ga je tetovirao.
Sjeo je na stolicu i skinuo majicu, objasnjavajuci kakvu tetovazu hoce.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 1:10 pm

Kada je čovek počeo da je tetovira krenula je da pevuši. Uspešno je izbegla bujicu pitanja koja su sledila, iz koje je frakcije, koliko tetovaža ima i tome slično. Rekla mu je samo da joj je ovo prva od kako je ušla, što je naravno bila laž. Ali nije sve tetovaže uradila ovde, većinu je uradila napolju. Vreme se odužilo dok je on polako tetovirao svako slovo. Zastao je samo da na kratko popriča telefonom. To vreme je iskoristila da malo bolje osmotri prostoriju. Bila je mala, zagušljiva i prenatrpana. U tom trenutku je osetila klaustrofobiju. Zatvorila je oči brojeći do dvadeset, u sebi. Osećaj je prošao tek kada se čovek vratio i nastavio svoj posao.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 1:20 pm

Dok ga je covjek tetovirao, zatvorio je oci, pokusajuci se opustiti najbolje sto moze. Naravno, nije uspio. Jedino o cemu je mogao razmisljati su bile frakcije, i sve ono sto on ne zna. I to ga je nerviralo. Jako. Zbog cega je postao samo jos vise napet.
Na kraju je ipak otvorio oci, i popricao s Jamesom, covijekom koji ga je tetovirao, kako bi mu vrijeme sto prije proslo.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 1:28 pm

Lupkala se po bradi dok je zamišljala leptiriće i bubamare. Svakako bolje od onoga o čemu su svi ovih dana pričali. Mrzela je frakcije, mrzela je svaku vrstu podele. Silno je želela da pobegne a više nije bila sigurna ni u svojoj glavi. Tiho se zahvalila svima što su uništili njen kutak. Uz silan napor izbacila je to malo negativne energije iz sebe. Kada je čovek završio pružao joj je ogledalo. Srećno se nasmejala kada je videla tetovažu, baš joj je pristajala.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Wed Aug 20, 2014 7:11 pm

Nakon nekoliko minuta neobaveznog pricanja, James je zavrsio njegovu tetovazu. Uvijek je bio brz, sto je postovao kod njega.
Ustao je i na ogledalu ispred, pogledao tetovazu, i zahvalno klimnuo. Izgledala je bas onako kako ju je zamisljao, i uklopila se sa ostalim tetovazama na ledjima.
Zatim je obukao majicu, i zahvalio se Jamesu, pa izasao iz sobe, u cekaonicu, pitajuci se da li je Amanda zavrsila, jer je htio nastaviti onaj razgovor koji su vodili.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Thu Aug 21, 2014 2:32 am

Nakon što joj je stavio gazu, platila je i obukla majicu. Smešila se dok je skakutajući izlazila iz sobe. Tetovaže su bila njena stvar, činile su je srećnom. Pogotovu ono koje je uradila dok je bila ovde, sa svakom novom se osećala slobodnije. Kada je izašla ugledala je Sema, lagano mu je prišla usput pozdravljajući kratkim klimanjem glave čoveka koji je sedeo za recepcijom "Gotov? Kako je ispalo?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Ansel Elgort Thu Aug 21, 2014 3:03 am

Stajao je tu neko vrijeme, razmisljajuci da li da ode, jer nije sigurno znao da li je ona jos uvijek u sobi za tetoviranje, ili je zavrsila prije njega i otisla.
Kada ju je ugledao kako izlazi kroz vrata, slabo se nasmijao i klimnuo glavom. "Prilicno dobro. Zadovoljan sam. A i ne smiju oni nama Neustrasivima zeznuti tetovazu, inace..." predje kaziprstom preko vrata, pa se naceri. "A tvoj zmaj?" podigne obrve, zezajuci se.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Amanda Seyfried Thu Aug 21, 2014 3:34 am

Prevrnula je očima u šali "Zmaj će morati da pričeka, recimo kad pređem kod vas u neustrašive, što će reći nikada." stvarno joj se videla tetovaža ali znala je da će zažaliti ako je uradi. Osim toga nije znala da li može da podnese baš toliko bola. Zato je izabrala tekst. "Pokazala bih ti ali ne mogu da skidam gazu sada."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Tattoo Parlor Empty Re: Tattoo Parlor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum