sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Troll cave

3 posters

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Wed Aug 20, 2014 8:05 am

-jao, okej. -podigne ruke. -Ne mogu ti ja pomoći, bolje nađi nekog drugog. -okrene se oko sebe. -Vidiš kako je lepo.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 8:08 am

- Meni ni sam Isus nebi mogao pomoći izgleda - zeza se. Razgleda na sve strane i vide zmiju blizu svoje noge - AAAA. ZMIJAAAAA! - počne da vrišti i sakrije se iza Thea.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Wed Aug 20, 2014 9:29 am

Ukipi se u trenutku, više zbog toga što je ona vrisnula, nego zbog zmije i sačeka da prođe, pa se okrene ka njoj. -Evo, prošla je.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 9:37 am

Udahnu duboko - Mrzim zmije, mrzim sve što gmiže. - Izdahnula je tek kada je sve to izgovorila. 
- Je l' to bila otrovna zmija? - pita i dalje dišući duboko. - I kako da mi svet ne izgleda crno kad mi je malo pre pas pobegao, soplela sam se od kamen od sto kila i zmija me je napala. - ugrizla se za usnu shvativši da ponovo histeriše - Radim to ponovo, zar ne?
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Wed Aug 20, 2014 9:56 am

Uhvatio je za ruku i pogledao u oči. -Slušaj me, sve je okej. -klimn le glavom. -Nisam video koja je, ali je prošla, nema je više. Ako hoćeš, možemo da odemo negde na kafu, daleko od ove divljene i svega što se može naći?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 10:05 am

Lagano je uspostavila pravilno disanje - Okej. Samo ću pokušati da ne dramim više, ako je to moguće - kaže i ugrize se za usne skrenuvši pogled sa njegovih očiju - Ali pošto mislim da to nije moguće, moraćeš da se navikneš na ovo - blago se nasmeši.
Klimne glavom - Samo što dalje od divljine i nemoj da se to mesto slučajno zove Amazon, umreću - reče ozbiljno.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Wed Aug 20, 2014 12:24 pm

Pružio joj je ruku pre nego što je krenuo dalje, mislivši da će se možda tako sigurnije osećati. -Okej, tu sam ja, ne moraš da se brineš. Nije kao da bih uspeo da te spasim od nekih odgromnih životinja, ali ako sretnemo nešto tako, makar ću prvi ja nastradati. -prasne u smeh i pogleda je krajičkom oka.
-Znaš li neki dobar kafić? Ja baš ne idem tamo, tako da nisam siguran da bih nas poveo na dobro mesto. Samo da izađemo odavde i možemo da zovem taksi, ako nisi rapoložena za šetnju.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 12:43 pm

Uhvatila ga je za ruku - Prestani da me tešiš, počeću još više da paniči. Mada, da naiđemo na neku ogrovnu životinju, dok tebe pojede ja ću biti već u svom stanu - bocnula ga je u njegovo mišićavo rame. Bila je sigurna da nebi pobegla nego bi pokušala da pomogne Theu, i ako to ne bi imalo uticaja.
- Znam par mesta na kojem ima dobra kafa. Možemo i pešice. To je nakon što se izađe iz šume deset minuta, možda malo manje - napućila je usne.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Wed Aug 20, 2014 12:53 pm

-A kako je to moguće? Obično kad tešim nekoga, on postane mirniji, razmisli malo o tome što sam rekao, a ni u kom slučaju ne počne još više da paniči. -nasmeje se slatko i odmahne glavom. -Ustvari, što to uopšte pitam, ti si svakako posebna.
-Pa da, kao što sam i mislio, mada ko zna, možda bih i ja uspeo da se izvučem, pa bih doleteo do tebe ii.. -zastane. -I onda bih glumio da sam medved. -prasne u smeh.
-Super, taman što pre da stignem, počinjem da budem žedan.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 1:19 pm

- Pa pobogu, ja sam Majli. Mislim nisam ceo život paničila, ali od kad smo zarobljeni ovde, postajem još veći paničar.. i često imam napade panika, pa mi treba vreme dok uspostavim disanje. Ma navićićeš se na mene - odmahne rukom. 
- I verovatno bi me nosio na duši ceo život - kaže - Umrla bih od straha. - stegla mu je ruku kada je gušter protrčao po drvetu pored nje. 
- Stani, rekao si da nikada nisi bio ovde.. kako znamo da ćemo uopšte izaći odavde? Šta ako idemo još dublje - rekla je.

(izvini što sporo odgovaram, out of inspiration)
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Wed Aug 20, 2014 1:38 pm

Pucne par puta prstima i klima glavom, slušajući je dok priča i potvrđujući da shvata. -Okej, ukapirao sam, ali ako još jednom čujem tu reč na p, poludeću i ostaviću te ovde, pa ti radi šta hoćeš. -nasmeje se.
-Veruj mi, ne bih te nosio na duši i uspeo bih sve da zataškam, da me ne uhvate.. nikada. -kaže to smireno i odmahn glavom kada ga stegne. -Nisam znao da si toliko plašljiva.
-Okej, ako se ne sećaš, rekao sam da nikada nisam ulazio u pećinu, ali ovuda jesam prolazio.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 1:50 pm

- Okej, neću više izgovarati tu reč na P - klimnula je glavom, a onda se naglo okrenula ka njemu - A koju reč na P? Penis? - lupila je zezajući se. 
- Ne mogu da verujem koliko si zao. - promumlala je više za sebe nego za njega - Stani, i ti bi stvarno zataškao to i smestio jadnom medvedu da me je isprepadao na smrt. - coknula je - A ja sam mislila da ti voliš životinje.. često pogrešim u mišljenjima.
- Nisam bila toliko plašljiva, do apokalipse - kaže - A od tada imam redovne traume. ČEsto imam noćne more, a ponekad me i sopstvena senka uplaši. - namrštila se.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Wed Aug 20, 2014 2:08 pm

Nasmejao se zadovoljno, jer je konačno mislio da je dobio ono što je želeo, ali kada je samo raširio oči i napićio usne kao ljutito, pa je pogledao. -Da, upravo to. -klimne glavom, pa samo prasne u smeh. -Imam osećaj da ću posle jednog dana provedenog sa tobom završiti u ludnici.
-Nisam rekao da ih ne volim, ali kada biram između njih i sebe, mislim da je logično koga ću izabrati. -podigne ruke i pogleda je kao da je ovo što je rekao sasvim normalna stvar.
-Ne moraš da se brineš, makar sada ne. -uzdahnuo je i pokušao da je smiri, jer je shvatio da joj je teško zbog svega.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 2:21 pm

- Znala sam da je ta reč - rekla je i pucnula je prstima, - počinjem da sumljam da sam prorok ili rako nešto. Od sada zvanično neću govoriti tu reč, dok je sa moje leve strane Theo James. Nadam se da sam položila zakletvu. I tačnije, posle mene ljude i u ludnicu ne primaju. Što ja pokvarim, tu nema leka. 
- Imam životinjsko carstvo kod mene u stanu, i za svakog od njih bih dala život - napućila je usne gledajući pravo ispred sebe - A i medvedi su tako slatki, pa..
- Ali zašto je ovaj momenat drugačiji od ostalih, u ovom zatvori? - podigla je obrvu i upitala.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Wed Aug 20, 2014 9:14 pm

-Tačnije, nećeš izgovarati ni kad sam sa tvoje leve, ni desne strane, a ni kada sam ispred ili iza tebe. Ustvari hoću da kažem, nećeš izgovarati dokle god sam u tvojoj blizini. -napući usne i klimne glavom. -Dogovoreno?
-O, pa super, znači zauvek ću ostati ppremećen. -frkne tiho, pa brzo raširi oči. -A ako im ne kažem da ovo ima ikakve veze sa tobom? Menja li to stvar?
Pokaže rukom na sebe i pogleda je začuđeno, kao da je odgovor na to pitanje očigledan. -I, šta nije jasno?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Thu Aug 21, 2014 12:07 pm

- Stvarno mi teško pada što nemogu da izgovorim tu reč - rekla je i prekržila ruke preko grudi, naduseći se kao malo dete - Valjda ću uspeti. Ništa ne obećavam. A jel mogu da ti je kažem, naprimer, sa druge strane telefona, ili tako nešto? - našalila se - A sada ozbiljno, obećavam da neću izgovoriti tu reč kada si ti u blizini najmanjoj od sto-dvesta metara. Može?
- U glavnom nemenja stvar? Mada možda. - gledala sam pravo ispred sebe pokušavaući da razaznam obrise grada, ili bilo čega drugog - Da li ćemo ikada da izađemo iz ove šume, pobogu? - protrljala je oko.
Odmerila ga je od glave do pete par puta - I dalje mi nije jasno? - rekla je.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Thu Aug 21, 2014 12:21 pm

-E pa to nije lepo. -podigne prst i počne da se ponaša prema nnjoj kao da je malo dete, pokušavajući da suzbije smeh, iako mu je to bilo veoma teško. -Okej, dogovoreno, makar na tolikoj razdaljini da ja ne mogu da čujem. Pošteno.
-E pa, siguran sam da menja. -isplazi joj se kao malo dete i nastavi da hoda, ali opet zastane i na peti se okrene ka njoj. -Helou, ja sam tu, i dalje ti nije jasno?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Thu Aug 21, 2014 12:35 pm

- Pa ni ja nisam lepa pa me trpiš - nakezi se zlobno - Ali upozorenje, sa toliko razdaljine me možeš me sigurno čuti, umem ja da budem veoma glasna - rekla je prošla je rukom kroz svoju plavu kosu. Nadala se da će uskoro da izađu iz ove šume, hvatala je nostalgija da su se izgubili, i da idu sve dublje i dublje u šumu.
- Obraćaš li ti pažnju na put uopšte? - mahnula mu je ispred lica - Mislim da smo se izgubili ili mi se samo čini, da smo prošli ovde.. osmi put? - rekla je ozbiljno. - Ili možda deveti, nisam sigurna.
- Pa, kako da ti to kažem, stvari se i ne menjaju toliko. Sigurna sam da smo se izgubili i pored tebe - isplazila se - Mada, ti kažeš da si ovde bio već. Pa nadam se da Hulk zna put. Ja ću ići par koraka iza tebe, za slučaj da nešto iskoči, pa da imam vreme da pobegnem - našalila se.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Thu Aug 21, 2014 1:07 pm

-Nisi lepa i ne trpim te. -rekao je to brzo i ozbiljno, pa prasnuo u smeh. Krenuo je da joj kaže nešto, ali nije mogao da se zaustavi i samo je mrmljao, znajuči da ga ništa ne razume. Kada se konačno smirio, pogledao je oko sebe, pa vratio pogled na nju. -Prvo i osnovno, šalio sam se malo pre, ne brini. A drugo i osnovno, ovuda sam prolazi kad sam dolazio, imamo da idemo još samo malo napred. I ne, ne kažem ti da sam bio ovde da bih utešio, nego zato što je stvarno tako. Pamtim po ovome. -pokaže joj prsom na jedno drvo koje je bilo tu i imalo neki znak.
-Hajde, idem ja prvi, prati svaki moj korak, i nemoj da kažeš da te nisam upozorio.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Thu Aug 21, 2014 1:39 pm

- Pa znam da nisam lepa - rekla je ozbiljna, ali nije prasnula u smeh - I znam da me jedva trpiš, vidim ti u očima. I pričaj malo razumnije, ništa nisam ukapirala. Prvo i osnovno, nisi se šalio, drugo i osnovno, tešio si me. Nisi došao odavde, videla sam te da si došao sa one strane - pokazala je sebi iza leđa. I taj znak znači: Pazi, medvedi lutaju šumom željni koščate devojke i prelepog, šarmantnog, mišićavog hulka - pokazala je na znak koji je ustvari značio da je zabranjen lov na jelene. Odlučila je da nastavi da glumi da je ozbiljna. Čekala je da vidi njegovu reakciju.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Thu Aug 21, 2014 2:35 pm

Uozbiljio se skroz isuzio oči, pokušavajuć i da shvati da li ga zeza, ali nije to usoeo, pa je blago, jedva primetno, slegnuo ramenima i posmatra je, ne progovarajući ništa. Na kraju je samo pročistio grlo i pogledao još jednom kratko oko sebe, pre nego što je vratio pogled na nju. -Veruj mi, prolazio sam ovuda, nisam tolikoo luda. -klimne glavom, nastavljajući samouverenije nego pre. -I da, šalio sam se. -okrene se i nastavi da hoda stazom koja je vodila do glavnog puta.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Thu Aug 21, 2014 3:51 pm

- Oh, nisi toliko luda? - nasmejala se kada je videla da se zbunio i pogrešio sopstveni pol - Pa, madam, koja nisi toliko luda, verujem ti, volim da zezam ljude i da gledam njihove reakcije. Obično ljudi izgledaju zbunjeno, gotovo zaprepašćeno, ti si ovo, madam, sasvim dobro podnela. - nakezila se i ponovo je stala pored njega. Nastavila je da mu se obraća u ženskom rodu.
- Inače, okej je, ne vređa me to kad mi neko kaže da sam ružna, u poslednjih par godina, gotovo sam se navikla na to - nogom je šutirala kamenčić na koji je naišla.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Fri Aug 22, 2014 6:15 am

Pogleda je zbunjeno, pa onda ukapira šta je rekao i ponovo prasne u smeh. -Nisam lud, to sam mislio, znaš i sama. -uozbilji se i gleda je neko vreme. -Prestani da pričaš tako.
-Šalio sam se. -uzdahne. -Ponovio sam to pet puta do sad, jesi shvatila?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Brant Daugherty Fri Aug 22, 2014 8:21 am

- O da ti jesi lud - ugrizla se za usnu - Ali nikad dovoljno, naprimer kao ja. Ja sam ti čist primer ludosti i stvari koje ne treba da radiš. ALi šta da se radi, život ide da.. Opa, vidi, madam Hulk nije lagao - videla je obris zgrade u blizini. Mislela je da je Theo samo tešio time da zna kuda idu - hvala bogu - dodala je za sebe. SUsret sa još jednom životinjom i počeće da ludi.
- Pa ne znam - počela je da trepće a zatim ga pogledala - Možda bi bilo lepo da to kažeš i šesti-sedmi put, za svaki slučaj - nakezila se.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Theo James Fri Aug 22, 2014 12:36 pm

-Pa možda jesam malo, priznajem. -nasmeje se slabo i samo nastavi da hoda, ne okrećući se. -Gde idemo na kafu?-okrenuo se nakon nekog vremena i pogledao je.
-Mhm, pa to pokušavam, ali ti mi i dalje ne veruješ.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Troll cave - Page 4 Empty Re: Troll cave

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum